Rodinné centrum

Momíkov

Kroužky - II.pololetí

Pro nejmenší děti u nás najdete speciální kroužky, které jsou navrženy tak, aby podněcovaly jejich smyslový vývoj. V našich kroužcích se batolata budou učit různým dovednostem, jako je komunikace, motorika a společenská interakce.

Kroužek pro děti od 6 měsíců je zábavou i pro rodiče, kteří se během lekcí mohou seznámit s ostatními rodiči nebo se přiučit nové písničky či cvičení, které mohou praktikovat i v domácím prostředí.
Pro děti starší dvou let máme kroužky, které je připraví na docházku do mateřských školek a dětských skupin. Zde se zaměřujeme na rozvoj dovedností potřebných pro úspěšný přechod do mateřské školy. Jedná se například o zdokonalení základů komunikace, tvoření, zpěvu, tance a sociálních dovedností.

Kategorie:

Nejmenší děti

Blešky – cvičení pro maminky s dětmi

 Přihlásit se

Pro děti ve věku 2 - 3 roky.
Kapacita: 12 dětí
Čtvrtek 10:50 - 11:35 hod
Počet lekcí: 17
Lektorka: Míša
Cena:
Jednorázové vstupné: 195 Kč
Permanentka 5 vstupů:  900 Kč  (180,-/lekce)
Permanentka 10 vstupů: 1500 Kč (150,-/lekce)
Permanentka na celý kurz:  2295 Kč ( 135,-/lekce)
Permanentky mají platnost do 14.6.2024

Permanentka


Na tomto kroužku, budeme s dětmi přirozeně rozvíjet jejich pohybové dovednosti. Budeme cvičit na pohybové básničky, tančit, zpívat, hrát hry, dělat opičí dráhy a mnoho dalšího. Při cvičení budeme využívat velké množství pomůcek. Tento kroužek vyžaduje aktivní účast rodičů. Doporučujeme vhodné sportovní oblečení (včetně přezůvek) nejen pro děti ale i rodiče.