Rodinné centrum

Momíkov

Herna

Mají Vaše děti plno energie? Je venku ošklivo a zima? Nebo jen máte rádi společnost jiných dětí a jejich rodičů ... Přijďte s dětmi za námi do našeho rodinného centra. 

Zatímco si děti hrají, Vy si v klidu můžete vypít kávu, popovídat si s jinými rodiči, nebo také můžete pracovat. Wi-fi je vám k dispozici zdarma. 

Využit můžete i naši plně vybavenou kuchyňku včetně mikrovlnky, lednice, či automatu na kávu, čokoládu nebo čaj.

Volná herna je aktivita bez lektora v místnosti "herna". Výjimkou je ve středu od 9:00-13:00 hod VIP Momíkova herna, kde kromě herny bude lektorkou připravena výtvarná aktivita a také v sále pohybová aktivita.

Zaplatit si můžete jednorázový vstup na daný den, nebo permanentku na 5 či 10 vstupů. Dorazit do herny můžete i bez přihlášení a zaplatit až na místě pomocí QR kódu, který je umístěn u vstupu do herny.

Jak to u nás chodí


Jednorázový vstup či permanentka je na jednoho rodiče, využít ji ale můžete pro všechny vlastní děti.
Po zaplacení permanentky Vám zaměstnanec RC vystaví papírovou kartičku, na které se budou zaznamenávat vaše vstupy do herny. 

Vždy při vstupu do herny se ohlaste pracovníkovi RC, který Vám vstup zaznamená na permanentku, nebo vyčkejte jeho příchodu do herny.

Do volné herny je možné přijít kdykoliv v průběhu provozní doby a strávit zde jakkoliv dlouhý čas, který je omezen pouze provozem herny.

Permanentka je na jednotlivé vstupy do herny, není vázaná pro určitý den.
Při využívání herny se prosím řiďte řádem herny, který je vyvěšen u vstupních dveří do herny.  
Platnost permanentek je do 14.6.2024

Dopolední volná Herna:

 Přihlásit se Permanentka

Odpolední volná Herna:

Cena:

Naše herna