Rodinné centrum

Momíkov

Aktuality

Čarodějnická stezka

Kdy:  pátek 30. dubna
v  časech 16:00  - 19:00 hod 
Organizárka: Míša

Cena:
Dítě 75 Kč
Doprovod/rodič ZDARMA
Děti do 1,5 roku ZDARMA
Prosím pozor, ztratil se kocour Černoočko! Čarodějnice Malvína prosí všechny děti a jejich rodiče, aby nám přišli pomoct ho najít.

Na děti čeká čarodějnická stezka s plněním sportovních, vědomostních a zábavných úkolů. Na všechny děti, které budou nápomocné při hledání kocoura čeká drobná odměna.

Stezka s úkoly bude probíhat v okolí centra.
Po splnění úkolů bude na zahradě oheň, kde bude možnost opéct si vlastní buřty či jiné dobroty. Pro čarodějnice a čaroděje v maskách speciální odměna.

Plnění úkolů je vhodné pro děti od 2 let, ale zveme i mladší.
Výdej hracích karet před RC Momíkov:

 Přihlásit se

Mámy a tátové improvizují

Kdy:  středa 24. dubna a 14. května
v  časech 9:30  - 10 :30 hod 
Lektorka: Mgr. Petra Marie Andrášik
Kontakt: pm.andrasik@gmail.com

Cena:
Vstup do lekce: ZDARMA
Hlídaní dětí: 70 Kč
Vstup do herny v případě vlastního hlídání: 50 Kč/ dítěČas pro mámy a táty plný legrace, dočerpání energie, uvolnění a lehkosti spolu s hrami a technikami improvizačního divadla.

A že nehrajete divadlo a rozhodně vám to nepůjde a budete trapní? To je dobře! V improvizaci je trapnost a vše nepovedené ten nejlepší společník.

Petra Andrášik je lektorka divadelní a aplikované improvizace, mediátorka a máma. Lektoruje aplikovanou improvizaci na Masarykově univerzitě. 

Pro děti ve věku od 6 měsíců je v herničce zajištěna kvalifikovaná lektora, která se během improvizace o Vaše dítka může postarat. Děti si samozřejmě můžete vzít i s sebou, ale primárně se jedná o čas bez dětí.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na lektorku na email: pm.andrasik@gmail.com

 Přihlásit se