Rodinné centrum

Momíkov

Kroužky - II. pololetí

U nás v Momíkově si zakroužkujete se školáky, předškoláky i těmi nejmenšími!

Nabízíme pestrou škálu kroužků pro děti od 6 měsíců až po ty, které už vstupují do světa školní docházkydospělé. Každý věk přináší jiné zájmy a potřeby dětí. Naše kroužky jsou připraveny splnit dětem i rodičům všechny jejich představy.
S námi se nemusíte obávat, že by vaše dítko bylo pro kroužek ještě moc malé. Všechny kroužky jsou přizpůsobeny potřebám dětí v konkrétním věku a pomáhají jim rozvíjet se a růst.

Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašemu dítěti a přijďte se k nám připojit!
Při nenaplnění minimální kapacity kroužku si vyhrazujeme právo kroužek neotevřít.

Kategorie:

Organizační informace

Cena kroužků a přihlášení je formou permanentek, bloků nebo jednotlivých lekcí . Vždy je to uvedeno přímo u popisu daného kroužku nebo akce.
Platba je možná na účet pod přiděleným variabilním symbolem. V hotovosti peníze nepřijímáme.

Zkušební lekce je možná po individuální domluvě s lektorem dané aktivity. Vyhrazujeme si právo 1x za pololetí zrušit lekci bez možnosti náhrady. Pokud nebude naplněna minimální obsazenost kroužku, vyhrazujeme si právo kroužek zrušit. O této zkušenosti byste byli informování před termínem zahájení.

Na další pololetí nebo blok aktivit se vždy musíte znovu přihlásit. Přednost při přihlašování budou mít vždy ti, kdo by pokračovali z předchozího pololetí nebo bloku.

Před a po kroužcích můžete využít na omezenou dobu zázemí našeho rodinného centra - kuchyňku, místo na svačinku, přebalovací pult...

V případě jakéhokoliv dotazu k náplni nebo zařazení do kroužku se prosím obracejte přímo na lektorky.