Rodinné centrum

Momíkov

Poznej Líšeň

Sbalte batůžky, nachystejte svačiny, psací potřeby a vydejte se společně s celou rodinou poznávat krásy a zajímavá místa městské části Líšeň. Navštivte a získejte nové informace o místech z vašeho okolí.

Rodinné centrum Momíkov za finanční podpory městské části Brno-Líšeň si pro Vás připravilo tematické úkoly, tvoření, zábavu nejen pro děti, ale i dospělé na doma i na cesty. 

Na co se můžete těšit:
Tematické výlety s úkoly pro celou rodinu v období dubna - září 2024

Jak se zapojit:
Přihlašte se přes náš rezervační systém
Veškeré informace Vám zašleme i na email

A co dál:
Po přihlášení Vám každý měsíc přijde e-mail s nově zadaným úkolem na daný měsíc. Aktivita se většinou bude skládat z poznávací části a tvořivé části. Pro splnění tvořivých a aktivních úkolů, můžete využit zdarma i zázemí a materiál u nás v centru v době konání Volné herny.
 
Důležité informace:
Nemusíte splnit všechny úkoly a ani každý měsíc, můžete si vybrat aktivitu, která Vás zaujme. Nejde o to, mít úkoly dokonale splněné, ale něco se dozvědět a hlavně si to užít.

Zadání úkolů si můžete sami vytisknout a nebo si úkoly můžete vyzvednout v době konání Volné herny nebo po domluvě  v našem rodinné centru - Štefáčkova 15.

Přihlašovat se můžete i v průběhu akce, úkoly z předešlých měsíců Vám budou zaslány nebo si je můžete vyzvednout u RC Momíkov.

Každý, kdo s námi bude plnit úkoly, se může každý měsíc těšit na drobné odměny, které budou k vyzvednutí v době konání volné herny.

V ZÁŘÍ (přesné datum bude upřesněno) Poznej Líšeň zakončíme společnou SLAVNOSTÍ, kde proběhne i vernisáž fotek a obrázků, které od Vás získáme během plnění úkolů. Mimo jiné se můžete těšit i na občerstvení a závěrečnou odměnu, kterou nám poskytl Storyshoes.cz

V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit:
Michaela Hrnčířová
michaela.hrncirova@momscare.cz 
775 249 387 

Velmi děkujeme za finanční podporu od městské části Brno-Líšeň a Storyshoes.cz , bez jejich podpory by projekt Poznej Líšeň nevznikl.

Poznej líšeň

Poznej Líšeň